Reference: Petra Táborská DiS.

V obchodě se pohybuji již řadu let. Nabízím vám seriózní přístup, dobré reference na mou práci.

Hana Hellerová Chládková

Jsem ráda, že jsem k pronájmu bytu zvolila TFG Reality. Byt našel svého nového nájemníka téměř okamžitě. Velký dík patří paní Petře Táborské, která odvedla profesionální práci.

Petra Smolčáková

Po zkušenosti s paní Táborskou při prodeji zahrádky bych nevolila příště jinak. Je to profesionál a postarala se o vše potřebné. Kultivovaně a příjemně jedná jak s prodávajícím, případnými zájemci a v neposlední řadě kupujícím. Děkuji za perfektní služby.

paní Zdeňka

Dobrý den,

mohu jenom chválit. Od začátku do konce celé realizace prodeje bytu na Dašické, byl vidět opravdový zájem, každou novou informaci mi Petra Táborská ihned volala telefonem. Rovněž koncovka v podobě vyplnění daňového přiznání, návštěvy katastru a veci spojené s pordejem na jedničku. Vše bylo super, rychlé s lidským přístupem. Touto cestou ještě jednou moc děkuji.

pan Honzíček

Měl jsem na základě minulých zkušeností s realitními firmami trochu obavy z výsledku jednání, ale ke spolupráci s p. Táborskou nemám jedinou výhradu - velmi spokojen.

paní Pulkrábková

Komunikace s paní Petrou Táborskou byla na výbornou! Profesionalita, vstřícnost, ochota, včasná informovanost či zpětná vazba v každém kroce.