Reference: Soňa Valešová

Leoš Holík

S prodejem nemovitosti přes paní Soňu Valešovou jsem byl naprosto spokojen. Profesionální přístup, rychlé jednání a vstřícnost. DOPORUČUJI VŠEM!!!

Jílková

Dobrý den s paní Sonou Valešovou mám mnoho zkušeností a můžu jen doporučit,má profesionální přístup ke všemu a ke každému.Dlouho nečekáte!!Fotky má naprosto fantastický prostě člověk který ví co dělá a je to člověk hodný s úsměvem :) DOPORUČUJI VŠEM !!!!!! Děkujeme !!!!!

PhDr.Lidmila KAUCKÁ

Realitní makléřka paní  Soňa Valešová poskytuje velmi profesionální služby. Je pohotová ve věcech praktických – jak připravit nemovitost pro nabídku, jak prezentovat podmínky nabídky a neméně důležitá je i její schopnost účinně komunikovat s příslušnými úřady a připravovat prodej z hlediska právních náležitostí.

S jejími službami jsme byli spokojeni.

J. Brychta

Mohu li něco říci , byl jsem s přístupem paní Valešové a zájmem o danou zakázku velmi spokojen.Děkuji J.Brychta

Aleš Petr

DOBRÝ DEN.PROČ DLOUHÉ ŘEČI .PO NAŠI ZKUŠENOSTI S PRODEJEM NEMOVITOSTI PANÍ SOŇOU VALEŠOVOU Z TÉTO REALITNÍ SPOLEČNOSTI, PROSTĚ A JASNĚ PROFESIONÁL NA SVÉM MÍSTĚ.VŘELE DOPORUČUJI !!!!! DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI A.PETR S MANŽELKOU

Veronika HK

Při hledání nemovitosti jsme se setkali s různými lidmi, u kterých bylo mlžení samozřejmostí. Proto oceňujeme přístup a vstřícnost paní Valešové. Spolupráce s ní byla profesionální a zároveň lidská. Děkujeme :) 

Jiří Drahovzal

Paní Soňa Valešová mi našla a ukázala bydlení snů. Teď bydlím a sním. Velmi jí za to děkuji.
Jiří z Poděbrad

Klára Lorenz

S profesionalnim, ochotnym a vstricnym jednanim pani Valesove jsem byla velice spokojena. Vse probehlo rychle a bezproblemove!

Silvie Schmiedová

Chtěla bych se podělit o perfektní zkušenost s paní Soňou Valešovou. Ať jsem protřebovala sehnat nájemníky nebo prodat nemovitost, všechno proběhlo a probíhá na jedničku. Je to VELKÁ profesionálka a také skvělý člověk..... Celkový proces od nafocení nemovitosti po konečné předání je pro mě naprosto bez starostí. U nájemníků pečlivě vybírá a prověřuje, nebere hned první co přinesou peníze.... Není nad to když můžete důvěřovat a spolehnout se! A to u ní můžete!

Jan Jirák

Při prodeji chalupy ve východních Čechách jsem využil pomoci paní Soni Valešové a jsem moc rád, že jsem s ní mohl spolupracovat. Přesvědčila mě, že pracovník realitní kanceláře může být skutečně spolehlivou oporou, člověkem, který poradí, pomůže, ví, co má dělat, a je na něj spolehnutí. Paní Valešová je navíc velice milá a lidská, bez váhání doporučuji se na ni obrátit.