Reference: Zdeněk Skácel

Katarina Kučerenko

Moc děkuji panu Skácelovi za zprostředkování prodeje bytu. Prohlídky, smlouvy, návrh na vklad, předání bytu - všechno proběhlo profesionálně, bez problémů a hlavně rychlé. Zvlášť bych chtěla poděkovat za umění „držet svoje slovo“. Služby TFG Reality a konkrétně pana Skácela doporučuji jak kupujícím tak i prodávajícím. 

Teplý

Tímto chci poděkovat panu Skácelovi ,který se ujal prodeje bytu mé maminky. Jeho přístup byl profesionální i přátelský. Vždy nám dokázal vyjít vstříc a proto ho budu doporučovat svým přátelům .

Řačákovi

Rádi by jsme touto cestou ocenili služby p. Skácela.Jeho jednání je na vysoké profesionální úrovni.Má skvělý pracovní 

přístup a ochotu k zákazníkovi.Budeme tuto RK a p. Skácela dále doporučovat.Děkujeme

Naďa Zachová

Pro prodej našeho bytu jsme si vybrali realitní kancelář TFG Reality, jejíž pražskou pobočku vede realitní makléř pan Zdeněk Skácel. Ihned od počátku bylo zřejmé, že náš výběr této realitní kanceláře byl více než správný. Je nutno vyzdvihnout a ocenit naprosto profesionální, korektní , současně velmi přátelský, trpělivý a též férový přístup pana Z. Skácela. Velmi pozitivně hodnotím jeho orientovanost, znalosti a zkušenosti v problematice trhu s nemovitostmi. Ochota, vstřícnost a nasazení s jakými řešil přípravu a finalizaci veškerého prodeje našeho bytu jsou skutečně nebývalé. V tom pravém slova smyslu je profesionálem na svém místě. Na základě naší velice dobré, vskutku pozitivní zkušenosti mohu služby pana Zdeňka Skácela jednoznačně doporučit. Rozhodně nebudete zklamáni.

Roman Kadlec

Dostal jsem na p. Skacela doporuceni od kamarada a musim rict, ze p. Skacel predcil moje ocekavani a zaroven doporuceni. Velice dobra a pratelska spoluprace. Zaroven musim ocenit i trpelivy pristup, ktery pro me jako cloveka uplne z jineho oboru byl opravdu treba. Nas rodinny domek se povedlo prodat velice rychle ke spokojenosti vsech zucastnenych. Pokud my a nebo nekdo z naseho okoli bude resit prodej/pronajem nemovitosti, tak p. Skacel je jasna volba! Jeste jednou dekujeme - Kadlecovi

Jaroslav a Věrka Zelenka

Dobrý den, prodával jsem byt mé maminky a touto cestou bych rád ocenil služby pana Skácela . Absolutně profesionální přístup korektní a hlavně kamarádské jednání. Prodej probíhal velmi rychle, byl jsem o všem informován a vše proběhlo k mé velké spokojenosti. Služby pana Skácela vřele doporučuji líp to nejde. Díky pane Skácel za všechno.
 

Helena Fajmanová

Ráda bych vysoce ocenila služby pana Skácela. Jeho jednání je na velice vysoké profesionální úrovni, skvělý přístup, ochota a trpělivost. K panu Skácelovi mám velikou důvěru, jeho služby mohu jen vřele doporučit.

Hana Malínská

Ráda bych vyslovila úpřímné díky panu Skácelovi, který mi pomáhal a pomáhá při koupi a pronájmu bytu. Velmi oceňuji profesionalitu, vstřícnost, dobrou komunikaci. Jeho rady a připomínky se vždy osvědčily. Ráda bych využila jeho služeb a kontaktů i do budoucna.

Dita Polášková

Služeb pana Skácela jsem využila již podruhé. Profesionalita, vstřícnost, výborná komunikace. Vřele doporučuji.

JUDr. J. F. Staněk, Ph.D, MBA

Rád bych se také přidal k hodnocení paní Peckové. S korektním a vstřícným jednáním pana Skácela a s jeho vysoce profesionálním přístup jsem byl maximálně spokojen. Jsem rád, že hodnocení mohu takto napsat, vycházím totiž z vlastní předcházející zkušenosti s makléři jiných realitních kanceláří. 

paní Pecková

Dobrý den, byla jsem velice spokojena se službami p.Skácela. Absolutně profesionální přístup, korektní jednání. Byla jsem v oblasti prodeje absolutně nezkušená, p.Skácel mi vždy ochotně se vším poradil, pomohl. Velký palec nahoru. 

Věra Lehká

Prodávala jsem byt po rodičích a ocenila jsem profesionální přístup p. Skácela, touto cestou bych mu chtěla poděkovat za jeho ochotu a vstřícnost. Jeho služby vřele doporučuji.

birosik.m

Prodával a kupoval jsem dva byty přes tuto společnost. Chtěl bych ocenit skvělý přístup pana Zdeňka Skácela. Jednání a vyřizování všech dokumentů bylo vždy na velice vysoké profesionální úrovni.

Miroslav Ptáček

Prodával jsem byt po rodičích. Šlo o moji první zkušenost s realitkou a to ve všech směrech pozitivní. P. Skácel mi poskytl profesionální službu na úrovni, vše probíhalo dle domluvy a mých představ. Dopuručuji.

Miroslav Voves

Přístup pana Skácela byl profesionální s velkou dávkou ochoty a vstřícnosti k potřebám klientů. Od začátku prodeje až k jeho realizaci bez problémů. Jeho služby mohu jen doporučit.

Monika Agler

Chtěla bych panu Zdeňkovi Skácelovi tímto poděkovat, jeho služby jsem využila již několikrát, vše probíhalo vždy pro mne s co nejmenším časovým zatížením, komunikace probíhala perfektně. Nedávno mi radil i ve věci, která se netýkala přímo jeho kanceláře, přesto mi poskytl skvělá doporučení.

pan Mareš

Jednání s p. Skácelem velmi korektní, rychlé a profesionální. Řešil jsem pronájem bytu, a jejich služeb využívám znovu. Mohu jedině doporučit, budete mít dostupný komfort, informace a zkušené oko profesionála.

pan Josef

Realitní kancelář nemohu hodnotit, ale musím vyzdvihnout profesionální přístup p. Skácela, který se věnoval námi požadovaným službám, nám jako klientům, ale i zájemcům. Opravdu mohu jen doporučit a taky doporučuji jeho služby.