O nás

TFG Reality s.r.o.

Pardubice - Polabiny, Družby 337, PSČ 530 09

IČO: 05215757

DIČ: CZ05215757

vedená v OR vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 37401

Pobočky

Hradec Králové
 

Podporujeme (sponzorujeme)

Naše Know How

Prodejte nemovitost s námi a vyhnete se mnoha možným problémům.

Zájemci o Vaši nemovitost budou volat nám, nikoli Vám!

 1. Dokážeme Vám ušetřit spoustu času a nervů potřebných k vysvětlování a eliminaci nevhodných zájemců, kterých je v současné době u každého prodeje desítky.
  My jsme na tento stresový faktor připraveni.

 2. Když prodáváte s námi, máte jistotu volného času během aktivního prodeje Vaší nemovitosti.
  Nabídnete-li nemovitost sami, očekávejte cca 80 telefonátů pouze od realitních makléřů různých kanceláří – může být obtížné se s tím časově a především psychicky srovnat.

 3. Provedeme Vás celým procesem náročného prodeje od začátku do konce.
  Budete dostávat aktuální zprávy o zájemcích i o tom, jak na Vaši prodávanou nemovitost reaguje trh a jak si vedou konkurenční nemovitosti nabízené ve stejném segmentu. Vytváříme na požádání krátké analýzy trhu (v lokalitě prodeje Vaší nemovitosti)

 4. S námi samozřejmě také vyjednáte lepší obchodní podmínky prodeje i díky týmu, který za námi stojí - právník, odhadci, finanční poradci a především spolehliví, a stále proškolovaní makléři.

 5. Jsme schopni odhadnout finanční situaci zájemců prostřednictvím vlastních finančních poradců (cca 70 v ČR) a na prohlídku k Vám pozveme pouze ty zájemce, kteří jsou připraveni nemovitost koupit a MAJÍ NA NI FINANCE.
  Snižujeme tím riziko, že na prohlídky budou chodit lidé „kterým ujel spoj“ nebo tipaři zlodějů.

 6. Naši realitní makléři Vám pomohou „být v obraze“ po celou dobu prodeje.
  Výzkumy z nemovitostního trhu ukazují, že s realitní kanceláří obecně prodáte Vaši nemovitost až o 20% dráže, než pokud si ji prodáváte na vlastní pěst – jde o spoustu peněz a vše by mělo být tedy řádně promyšleno a plánováno, teprve potom se dostaví úspěch z dobře uzavřeného obchodu a Vy budete spokojeni.

 7. Naši spolehliví makléři jsou stále proškolováni a mají vždy nejnovější informace z trhu nemovitostí a jejich prodeje – vždy od nich můžete požadovat také „něco navíc“ :

  •    disponují databází poptávajících klientů, kteří hledají v dané oblasti realitu. Pokud potřebujete prodat rychle, je toto neocenitelným zdrojem obchodu.

  •    pomohou Vaši nemovitost celkově připravit na prodej - tzv. STAGING, což je v Čechách nový obor, který pomáhá ukázat klientům Vaši nemovitost v nejlepším možném světle.

  •    jsou schopni a naučeni vidět a také nafotit nemovitost očima kupujícího a očima profesionála, nikoli Vašimi, lehce zkreslenými představami díky osobními vztahu k realitě. Proto umí v inzerci zaujmout více poptávajících.

  •    poradí co případně na realitě upravit nebo částečně renovovat. Většinou však dostačuje kosmetický zásah.

 8. Máme velmi kvalitní a intuitivní informační systém, díky kterému můžeme inzerovat a spravovat inzeráty na mnoha internetových serverech najednou, každý den a někdy i několikrát denně, což by pro Vás bylo finančně a časově velmi náročné.

 9. Jsme schopni stanovit prodejní cenu reality na základě historicky objektivních dat a statistik, jsme schopni odhadnout i budoucí cenové výkyvy a k tomu přizpůsobit cenovou strategii.

 10. Známe reálný stav trhu s nemovitostmi - jeho vývoj, nálady a tím pádem různé cenové výkyvy a dokážeme proto veškeré tyto aspekty trhu zakomponovat do prodejní strategie.

 11. Víme velmi dobře kde a jakým způsobem inzerovat Vaší nemovitost aby ji vidělo maximum potenciálních zájemců. Máme připravené plachty na podporu prodeje, inzertní časopisy a další nástroje, jak ji maximálně zviditelnit

 12. Organizujeme prohlídky a jsme schopni Vás v tomto zcela zastoupit. Z obchodního hlediska je totiž nejvhodnější, aby majitel ani na místě často nebyl, neboť ten „dobře míněnou poznámkou“ v průběhu prohlídky, může zájemce odradit.

 13. Pomůžeme Vám dotáhnout celý obchod do konce z hlediska administrativy, převodu peněz, převodu v katastru, odhlášení energií, můžeme pomoci s daňovým přiznáním a daní z převodu nemovitosti.