Reference

Hana Hellerová Chládková

Jsem ráda, že jsem k pronájmu bytu zvolila TFG Reality. Byt našel svého nového nájemníka téměř okamžitě. Velký dík patří paní Petře Táborské, která odvedla profesionální práci.

Petra Smolčáková

Po zkušenosti s paní Táborskou při prodeji zahrádky bych nevolila příště jinak. Je to profesionál a postarala se o vše potřebné. Kultivovaně a příjemně jedná jak s prodávajícím, případnými zájemci a v neposlední řadě kupujícím. Děkuji za perfektní služby.

Katarina Kučerenko

Moc děkuji panu Skácelovi za zprostředkování prodeje bytu. Prohlídky, smlouvy, návrh na vklad, předání bytu - všechno proběhlo profesionálně, bez problémů a hlavně rychlé. Zvlášť bych chtěla poděkovat za umění „držet svoje slovo“. Služby TFG Reality a konkrétně pana Skácela doporučuji jak kupujícím tak i prodávajícím. 

Teplý

Tímto chci poděkovat panu Skácelovi ,který se ujal prodeje bytu mé maminky. Jeho přístup byl profesionální i přátelský. Vždy nám dokázal vyjít vstříc a proto ho budu doporučovat svým přátelům .

Řačákovi

Rádi by jsme touto cestou ocenili služby p. Skácela.Jeho jednání je na vysoké profesionální úrovni.Má skvělý pracovní 

přístup a ochotu k zákazníkovi.Budeme tuto RK a p. Skácela dále doporučovat.Děkujeme

Leoš Holík

S prodejem nemovitosti přes paní Soňu Valešovou jsem byl naprosto spokojen. Profesionální přístup, rychlé jednání a vstřícnost. DOPORUČUJI VŠEM!!!

Jílková

Dobrý den s paní Sonou Valešovou mám mnoho zkušeností a můžu jen doporučit,má profesionální přístup ke všemu a ke každému.Dlouho nečekáte!!Fotky má naprosto fantastický prostě člověk který ví co dělá a je to člověk hodný s úsměvem :) DOPORUČUJI VŠEM !!!!!! Děkujeme !!!!!

PhDr.Lidmila KAUCKÁ

Realitní makléřka paní  Soňa Valešová poskytuje velmi profesionální služby. Je pohotová ve věcech praktických – jak připravit nemovitost pro nabídku, jak prezentovat podmínky nabídky a neméně důležitá je i její schopnost účinně komunikovat s příslušnými úřady a připravovat prodej z hlediska právních náležitostí.

S jejími službami jsme byli spokojeni.

J. Brychta

Mohu li něco říci , byl jsem s přístupem paní Valešové a zájmem o danou zakázku velmi spokojen.Děkuji J.Brychta

Aleš Petr

DOBRÝ DEN.PROČ DLOUHÉ ŘEČI .PO NAŠI ZKUŠENOSTI S PRODEJEM NEMOVITOSTI PANÍ SOŇOU VALEŠOVOU Z TÉTO REALITNÍ SPOLEČNOSTI, PROSTĚ A JASNĚ PROFESIONÁL NA SVÉM MÍSTĚ.VŘELE DOPORUČUJI !!!!! DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI A.PETR S MANŽELKOU

Veronika HK

Při hledání nemovitosti jsme se setkali s různými lidmi, u kterých bylo mlžení samozřejmostí. Proto oceňujeme přístup a vstřícnost paní Valešové. Spolupráce s ní byla profesionální a zároveň lidská. Děkujeme :) 

Jiří Drahovzal

Paní Soňa Valešová mi našla a ukázala bydlení snů. Teď bydlím a sním. Velmi jí za to děkuji.
Jiří z Poděbrad

Klára Lorenz

S profesionalnim, ochotnym a vstricnym jednanim pani Valesove jsem byla velice spokojena. Vse probehlo rychle a bezproblemove!

Silvie Schmiedová

Chtěla bych se podělit o perfektní zkušenost s paní Soňou Valešovou. Ať jsem protřebovala sehnat nájemníky nebo prodat nemovitost, všechno proběhlo a probíhá na jedničku. Je to VELKÁ profesionálka a také skvělý člověk..... Celkový proces od nafocení nemovitosti po konečné předání je pro mě naprosto bez starostí. U nájemníků pečlivě vybírá a prověřuje, nebere hned první co přinesou peníze.... Není nad to když můžete důvěřovat a spolehnout se! A to u ní můžete!

jenci83

Rád bych se také přidal k hodnocení. p,Soňa Valešová , vysoce profesionálním přístup jsem byl maximálně spokojen.super spoluprace,komunikace, mohu jen doporučit.

Jan Jirák

Při prodeji chalupy ve východních Čechách jsem využil pomoci paní Soni Valešové a jsem moc rád, že jsem s ní mohl spolupracovat. Přesvědčila mě, že pracovník realitní kanceláře může být skutečně spolehlivou oporou, člověkem, který poradí, pomůže, ví, co má dělat, a je na něj spolehnutí. Paní Valešová je navíc velice milá a lidská, bez váhání doporučuji se na ni obrátit.

Naďa Zachová

Pro prodej našeho bytu jsme si vybrali realitní kancelář TFG Reality, jejíž pražskou pobočku vede realitní makléř pan Zdeněk Skácel. Ihned od počátku bylo zřejmé, že náš výběr této realitní kanceláře byl více než správný. Je nutno vyzdvihnout a ocenit naprosto profesionální, korektní , současně velmi přátelský, trpělivý a též férový přístup pana Z. Skácela. Velmi pozitivně hodnotím jeho orientovanost, znalosti a zkušenosti v problematice trhu s nemovitostmi. Ochota, vstřícnost a nasazení s jakými řešil přípravu a finalizaci veškerého prodeje našeho bytu jsou skutečně nebývalé. V tom pravém slova smyslu je profesionálem na svém místě. Na základě naší velice dobré, vskutku pozitivní zkušenosti mohu služby pana Zdeňka Skácela jednoznačně doporučit. Rozhodně nebudete zklamáni.

Roman Kadlec

Dostal jsem na p. Skacela doporuceni od kamarada a musim rict, ze p. Skacel predcil moje ocekavani a zaroven doporuceni. Velice dobra a pratelska spoluprace. Zaroven musim ocenit i trpelivy pristup, ktery pro me jako cloveka uplne z jineho oboru byl opravdu treba. Nas rodinny domek se povedlo prodat velice rychle ke spokojenosti vsech zucastnenych. Pokud my a nebo nekdo z naseho okoli bude resit prodej/pronajem nemovitosti, tak p. Skacel je jasna volba! Jeste jednou dekujeme - Kadlecovi

Jaroslav a Věrka Zelenka

Dobrý den, prodával jsem byt mé maminky a touto cestou bych rád ocenil služby pana Skácela . Absolutně profesionální přístup korektní a hlavně kamarádské jednání. Prodej probíhal velmi rychle, byl jsem o všem informován a vše proběhlo k mé velké spokojenosti. Služby pana Skácela vřele doporučuji líp to nejde. Díky pane Skácel za všechno.
 

Helena Fajmanová

Ráda bych vysoce ocenila služby pana Skácela. Jeho jednání je na velice vysoké profesionální úrovni, skvělý přístup, ochota a trpělivost. K panu Skácelovi mám velikou důvěru, jeho služby mohu jen vřele doporučit.

Hana Malínská

Ráda bych vyslovila úpřímné díky panu Skácelovi, který mi pomáhal a pomáhá při koupi a pronájmu bytu. Velmi oceňuji profesionalitu, vstřícnost, dobrou komunikaci. Jeho rady a připomínky se vždy osvědčily. Ráda bych využila jeho služeb a kontaktů i do budoucna.

Dita Polášková

Služeb pana Skácela jsem využila již podruhé. Profesionalita, vstřícnost, výborná komunikace. Vřele doporučuji.

JUDr. J. F. Staněk, Ph.D, MBA

Rád bych se také přidal k hodnocení paní Peckové. S korektním a vstřícným jednáním pana Skácela a s jeho vysoce profesionálním přístup jsem byl maximálně spokojen. Jsem rád, že hodnocení mohu takto napsat, vycházím totiž z vlastní předcházející zkušenosti s makléři jiných realitních kanceláří. 

paní Pecková

Dobrý den, byla jsem velice spokojena se službami p.Skácela. Absolutně profesionální přístup, korektní jednání. Byla jsem v oblasti prodeje absolutně nezkušená, p.Skácel mi vždy ochotně se vším poradil, pomohl. Velký palec nahoru. 

Věra Lehká

Prodávala jsem byt po rodičích a ocenila jsem profesionální přístup p. Skácela, touto cestou bych mu chtěla poděkovat za jeho ochotu a vstřícnost. Jeho služby vřele doporučuji.


Přidat referenci