Reference

birosik.m

Prodával a kupoval jsem dva byty přes tuto společnost. Chtěl bych ocenit skvělý přístup pana Zdeňka Skácela. Jednání a vyřizování všech dokumentů bylo vždy na velice vysoké profesionální úrovni.

Miroslav Ptáček

Prodával jsem byt po rodičích. Šlo o moji první zkušenost s realitkou a to ve všech směrech pozitivní. P. Skácel mi poskytl profesionální službu na úrovni, vše probíhalo dle domluvy a mých představ. Dopuručuji.

Miroslav Voves

Přístup pana Skácela byl profesionální s velkou dávkou ochoty a vstřícnosti k potřebám klientů. Od začátku prodeje až k jeho realizaci bez problémů. Jeho služby mohu jen doporučit.

Monika Agler

Chtěla bych panu Zdeňkovi Skácelovi tímto poděkovat, jeho služby jsem využila již několikrát, vše probíhalo vždy pro mne s co nejmenším časovým zatížením, komunikace probíhala perfektně. Nedávno mi radil i ve věci, která se netýkala přímo jeho kanceláře, přesto mi poskytl skvělá doporučení.

pan Mareš

Jednání s p. Skácelem velmi korektní, rychlé a profesionální. Řešil jsem pronájem bytu, a jejich služeb využívám znovu. Mohu jedině doporučit, budete mít dostupný komfort, informace a zkušené oko profesionála.

pan Josef

Realitní kancelář nemohu hodnotit, ale musím vyzdvihnout profesionální přístup p. Skácela, který se věnoval námi požadovaným službám, nám jako klientům, ale i zájemcům. Opravdu mohu jen doporučit a taky doporučuji jeho služby.

paní Zdeňka

Dobrý den,

mohu jenom chválit. Od začátku do konce celé realizace prodeje bytu na Dašické, byl vidět opravdový zájem, každou novou informaci mi Petra Táborská ihned volala telefonem. Rovněž koncovka v podobě vyplnění daňového přiznání, návštěvy katastru a veci spojené s pordejem na jedničku. Vše bylo super, rychlé s lidským přístupem. Touto cestou ještě jednou moc děkuji.

pan Honzíček

Měl jsem na základě minulých zkušeností s realitními firmami trochu obavy z výsledku jednání, ale ke spolupráci s p. Táborskou nemám jedinou výhradu - velmi spokojen.

paní Pulkrábková

Komunikace s paní Petrou Táborskou byla na výbornou! Profesionalita, vstřícnost, ochota, včasná informovanost či zpětná vazba v každém kroce.


Přidat referenci